37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 119: | Rad 119: | ||
|- | |- | ||
|Hold me now|| | |Hold me now|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 56.12|12]]''' ||Henrik Åberg||Den du en gång var||{{spotify|id=7Mr0BKkfpBjH6dgrnHiVbO}} | |||
|- | |||
|Paul Rey||Good for me||{{spotify|id=3qsKpKpxNLwgQDjpguvPV7}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Come Sunday|| | |||
|- | |||
|Suspicious mind|| | |||
|- | |||
|The midnight sun will never set|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar