37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 129: | Rad 129: | ||
|- | |- | ||
|The midnight sun will never set|| | |The midnight sun will never set|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 56.13|13]]''' ||rowspan= "2"|Shirley Clamp||Efter vi fallit||{{spotify|id=6DcLxQoASCulLlfqqqCD9L}} | |||
|- | |||
|Min kärlek||{{spotify|id=5dpkOqj8pVFn3nS8OvMJNG}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||In the summertime|| | |||
|- | |||
|Att älska dig|| | |||
|- | |||
|Sometimes it snows in april|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar