37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 215: | Rad 215: | ||
|- | |- | ||
|Grekisk bingobossa|| | |Grekisk bingobossa|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 56.20|20]]''' || rowspan= "2"|Streaplers ||Just ikväll||{{spotify|id=/5VocmYhn7lB78VNALv3K3Z}} | |||
|- | |||
|Till min kära||{{spotify|id=7rjlpD4fPqhEul2RmqGSY5}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Vad har du under blusen Rut?|| | |||
|- | |||
|I have a dream|| | |||
|- | |||
|Happy birthday|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar