37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med 'Det här en lista över soundtrack i säsong 47 av BingoLotto. ==Soundtrack== <onlyinclude>{| class="wikitable" |- ! # !! Artist!! Låt!!Spotify |- | style="text-ali...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 19: | Rad 19: | ||
|- | |- | ||
|China Moon|| | |China Moon|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 47.02|2]]''' ||rowspan= "2"|Robert Wells Trio||Rhapsody in Rock No 1|| | |||
|- | |||
|Belly Button|| | |||
|- | |||
|Sofia Källgren och Robert Wells Trio||Adagio|| | |||
|- | |||
|rowspan= "5"|Robert Wells Trio ''(bingomusik)''||China river|| | |||
|- | |||
|Karlbergs kanal|| | |||
|- | |||
|Jolly Bob|| | |||
|- | |||
|Brännö brygga|| | |||
|- | |||
|Oh boy, oh boy, oh boy|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar