37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 18: | Rad 18: | ||
|Mälarö Kyrka|| | |Mälarö Kyrka|| | ||
|- | |- | ||
|China Moon|| | |China Moon|[[Kategori:| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 47.02|2]]''' ||rowspan= "2"|Robert Wells Trio||Rhapsody in Rock No 1|| | | style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 47.02|2]]''' ||rowspan= "2"|Robert Wells Trio||Rhapsody in Rock No 1|| | ||
Rad 35: | Rad 35: | ||
|- | |- | ||
|Oh boy, oh boy, oh boy|| | |Oh boy, oh boy, oh boy|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "10"| '''[[Avsnitt 47.03|3]]''' ||Robert Wells Trio||Bumble bee boggie|| | |||
|- | |||
|Filip Jers & Robert Wells Trio||Blues in the Closet|| | |||
|- | |||
|rowspan= "5"|Lill-Babs och Robert Wells Trio||Är du kär i mej ännu Klas-Göran?|| | |||
|- | |||
|Avsked från en vän|| | |||
|- | |||
|Älskade ängel|| | |||
|- | |||
|Leva Livet|| | |||
|- | |||
|Du publiken|| | |||
|- | |||
|Robert Wells Trio ''(bingomusik)''||Sommar på Gottskör|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Robert Wells Trio & Filip Jers||Jag har bott vid en landsväg|| | |||
|- | |||
|Bluesette|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Rad 43: | Rad 63: | ||
}} | }} | ||
[[Category:Soundtrack|47]] | [[Category:Soundtrack|47]] | ||
]] |
redigeringar