37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 52: | Rad 52: | ||
|Robert Wells Trio ''(bingomusik)''||Sommar på Gottskör|| | |Robert Wells Trio ''(bingomusik)''||Sommar på Gottskör|| | ||
|- | |- | ||
|rowspan= "2"|Robert Wells Trio & Filip Jers||Jag har bott vid en landsväg|| | |rowspan= "2"|Robert Wells Trio & Filip Jers ''(bingomusik)''||Jag har bott vid en landsväg|| | ||
|- | |- | ||
|Bluesette|| | |Bluesette|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 47.04|4]]''' ||Wizex & Ronja Lindberg||På söndag|| | |||
|- | |||
|Lasse Sigfridsson, Emil Sigfridsson och Wizex||Sju Av Himlens Änglar|| | |||
|- | |||
|Wizex ||Jag måste ge mig av||{{spotify|id=1MxDKv0uAhBX06HvSlWNTZ}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Wizex ''(bingomusik)''||I min lilla värld av blommor|| | |||
|- | |||
|Mjölnarens Irene|| | |||
|- | |||
|Miss Decibel|| | |||
|- | |||
|Wizex & Maria Lundqvist ''(bingomusik)''||Tusen och en natt|| | |||
|} | |} | ||
redigeringar