37 860
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 152: | Rad 152: | ||
|Gold|| | |Gold|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 38.14|14]]''' ||rowspan= "2"|Sanna Nielsen||Devotion ||{{spotify|id=5xMsI8NHaCXMkKE9m8rZWq}} | |||
|- | |||
|Somewhere|| | |||
|- | |||
|Mikael Henkelman||Höstvisa || | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Anthem|| | |||
|- | |||
|Don't Stop Believin' || | |||
|- | |||
|Time to say goodbye/Con te partirò || | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]''' ||rowspan= "4"|Electric Banana Band|| Fantomens brallor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4CDHNQkmWFnj2kvTA1Iv5C]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]''' ||rowspan= "4"|Electric Banana Band|| Fantomens brallor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4CDHNQkmWFnj2kvTA1Iv5C]]</center> | ||
|- | |- |
redigeringar