37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 126: | Rad 126: | ||
|Me and Bobby McGee|| | |Me and Bobby McGee|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 38. | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 38.12|12]]''' ||Roger Pontare||If walls could talk|| | ||
|- | |- | ||
|Marie Picasso||Turn my Life into Pieces|| | |Marie Picasso||Turn my Life into Pieces|| | ||
Rad 137: | Rad 137: | ||
|- | |- | ||
|Michelangelo|| | |Michelangelo|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 38.13|13]]''' ||Linda Bengtzing||Black velvet|| | |||
|- | |||
|Linda Bengtzing & Velvet ||Victorious ||{{spotify|id=70UkLnzGq6s19wY7jYAbX1}} | |||
|- | |||
|Fantastic Four||I can't help myself||{{spotify|id=0MlYP8fxIOG4SiDE5waMnv}} | |||
|- | |||
|Joe Labero||Passage|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Fields of Gold|| | |||
|- | |||
|Alla flickor|| | |||
|- | |||
|Gold|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]''' ||rowspan= "4"|Electric Banana Band|| Fantomens brallor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4CDHNQkmWFnj2kvTA1Iv5C]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]''' ||rowspan= "4"|Electric Banana Band|| Fantomens brallor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4CDHNQkmWFnj2kvTA1Iv5C]]</center> |
redigeringar