37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 125: | Rad 125: | ||
|- | |- | ||
|Me and Bobby McGee|| | |Me and Bobby McGee|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 38.11|11]]''' ||Roger Pontare||If walls could talk|| | |||
|- | |||
|Marie Picasso||Turn my Life into Pieces|| | |||
|- | |||
|Roger Pontare och Marie Picasso||Stjärnorna|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet, Olle och Tomas Johansson ''(bingomusik)''||La isla bonita|| | |||
|- | |||
|Marie, Marie|| | |||
|- | |||
|Michelangelo|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]''' ||rowspan= "4"|Electric Banana Band|| Fantomens brallor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4CDHNQkmWFnj2kvTA1Iv5C]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 38.23|23]]''' ||rowspan= "4"|Electric Banana Band|| Fantomens brallor||<center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/4CDHNQkmWFnj2kvTA1Iv5C]]</center> |
redigeringar