37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 33: | Rad 33: | ||
|- | |- | ||
|La det Swinge || | |La det Swinge || | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 36.03|3]]''' |||Åsa Jinder||Av längtan till dig|| | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|Bengt Hennings ||Carina||{{spotify|id=6MwTj7SaejAE0JFvACSDli}} | |||
|- | |||
|I was made for loving you||{{spotify|id=3Ypqa8PiLd9dfLPyHoZtmX}} | |||
|- | |||
|Spelmän från västra Sverige ||Polska efter Byss-kalle|| | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)'' || Ingenting förgäves|| | |||
|- | |||
|| Stilla Ro och Nära|| | |||
|- | |||
|I den stora sorgens famn || | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar