38 059
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 48: | Rad 48: | ||
|I den stora sorgens famn || | |I den stora sorgens famn || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 36.04|4]]''' ||||Umberto Marcato||Volare||{{spotify|id=6ii8O13XtZmhQHGyFXZ1Ge}} | |||
|- | |||
|Eddie Oliva||Vara vänner|| | |||
|- | |||
|Eddie Oliva, Lotta Engberg, Umberto Marcato och Anna-Maria Corazzo-Bildt||Italienskt medley|| | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)'' || Senza una donna|| | |||
|- | |||
|| Cosas de la vida|| | |||
|- | |||
|Gente di mare|| | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar