37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 24: | Rad 24: | ||
|June night|| | |June night|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 34.03|3]]''' || rowspan= "2"| Svante Thuresson och Victoria Tolstoy ||My Funny Valetine|| | |||
|- | |||
|Don't get around much anymore|| | |||
|- | |||
|The Poodles||We are one||{{spotify|id=65IPNDTCYvXBJVkW3nDjHM}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Clas Crona Trio ''(bingomusik)''||Didima|| | |||
|- | |||
|Waiting for Felix|| | |||
|- | |||
|My one and only you|| | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar