38 007
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 35: | Rad 35: | ||
|- | |- | ||
|My one and only you|| | |My one and only you|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 34.04|4]]''' ||Konditors||Hett stoff||{{spotify|id=5NY47wVFD1ssvFq4Uc0GUj}} | |||
|- | |||
||Sanna Nielsen||I can catch the moon||{{spotify|id=6yo92khz4VkBt8QsM6DSg7}} | |||
|- | |||
|Martin Stenmark||Rubb och Stubb||{{spotify|id=74ivtmN2gngPhLloeJYu2W}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Konditorns ''(bingomusik)''||Hallå|| | |||
|- | |||
|Oj!... Det hände igen|| | |||
|- | |||
|Ensam på en drive-en biograf|| | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar