37 911
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) mIngen redigeringssammanfattning |
||
(2 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 1: | Rad 1: | ||
Det här en lista över [[soundtrack]] i [[säsong | Det här en lista över [[soundtrack]] i [[säsong 32]] av [[BingoLotto]]. | ||
==Soundtrack== | ==Soundtrack== | ||
Rad 227: | Rad 227: | ||
|- | |- | ||
|Majvors visa|| | |Majvors visa|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 32.21|21]]'''||rowspan= "2"|Sarah Dawn Finer ||A way back to love||{{spotify|id=3Yehf3ssCoa4OVmp65jHQ4}} | |||
|- | |||
|Wanna Try||{{spotify|id=2MXfMwbFZPSdw8DKpkInVH}} | |||
|- | |||
|Ola Svenson ||Natalie||{{spotify|id=2qPKG6rCgFXbERoth8d4VE}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Solo Cissokho ''(bingomusik)''||Kaïra|| | |||
|- | |||
|Bitilo|| | |||
|- | |||
|Maki|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "18"| '''[[Avsnitt 32.22|22]]'''||Lasse Berghagen||Tacka vet jag logdans||{{spotify|id=5ESv3eGYjdiSBifzee9mSP}} | |||
|- | |||
|Per Gessle ||En händig man||{{spotify|id=http://open.spotify.com/track/6u3mGlSpXL3u5EYeLQIiDb}} | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|Helena Papartarozio||The Game Of Love||{{spotify|id=1wkE1Vyj7Zt4Rg5Yq3Upck}} | |||
|- | |||
|Gigolo||{{spotify|id=6Ii3FuYKGAWb63U6hEj2zc}} | |||
|- | |||
||Robert Wells||Full House||{{spotify|id=3pvHb20USvPR9zMgNd3SWA}} | |||
|- | |||
| rowspan= "7"|Diggiloo 2007||Let's Twist Again|| | |||
|- | |||
|Do wha diddy diddy|| | |||
|- | |||
|Let's Dance|| | |||
|- | |||
|One way ticket|| | |||
|- | |||
|Speedy Gonzales|| | |||
|- | |||
|Pretty Women|| | |||
|- | |||
|Det börjar verka kärlek banne mig|| | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|Status Quo||Rockin' All Over the World||{{spotify|id=1HZl5bd1AX6hgS2U3wqF0X}} | |||
|- | |||
|Whatever you want||{{spotify|id=2kUzt5LsTUR0ggquP7O3eN}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Magnus Johansson ''(bingomusik)''||I denna ljuva sommartid|| | |||
|- | |||
|Den blomsterid nu kommer|| | |||
|- | |||
|Idas sommarvisa|| | |||
|- | |||
|Tomas Johnsson ''(bingomusik)''||New horizons|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar