37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 227: | Rad 227: | ||
|- | |- | ||
|Majvors visa|| | |Majvors visa|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 32.21|21]]'''||rowspan= "2"|Sarah Dawn Finer ||A way back to love||{{spotify|id=3Yehf3ssCoa4OVmp65jHQ4}} | |||
|- | |||
|Wanna Try||{{spotify|id=2MXfMwbFZPSdw8DKpkInVH}} | |||
|- | |||
|Ola Svenson ||Natalie||{{spotify|id=2qPKG6rCgFXbERoth8d4VE}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Solo Cissokho ''(bingomusik)''||Kaïra|| | |||
|- | |||
|Bitilo|| | |||
|- | |||
|Maki|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "18"| '''[[Avsnitt 32.22|22]]'''||Lasse Berghagen||Tacka vet jag logdans||{{spotify|id=5ESv3eGYjdiSBifzee9mSP}} | | style="text-align: center;" rowspan= "18"| '''[[Avsnitt 32.22|22]]'''||Lasse Berghagen||Tacka vet jag logdans||{{spotify|id=5ESv3eGYjdiSBifzee9mSP}} |
redigeringar