37 911
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 122: | Rad 122: | ||
|Voulez-Vous|| | |Voulez-Vous|| | ||
|- | |- | ||
|-|}</onlyinclude> | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 32.12|12]]''' ||rowspan= "2"|Nanne Grönwall||Jag måste kyssa dig||{{spotify|id=6kVP66sePCuH7MFidScdvm}} | ||
|- | |||
|Kom hit||{{spotify|id=3ksQfFZkkWpS73uMOWUL7O}} | |||
|- | |||
|Marie Lindberg||Trying to Recall||{{spotify|id=6ILLewvivHQSpOX3N3jbBM}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Per Hovensjö & Petra Lundin ''(bingomusik)''||Draglåten|| | |||
|- | |||
|Den andra tiden|| | |||
|- | |||
|The old town|| | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |||
{{soundtrack | {{soundtrack |
redigeringar