37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 133: | Rad 133: | ||
|- | |- | ||
|The old town|| | |The old town|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 32.12|12]]''' ||Eldkvarn ||Fulla för kärlekens skull||{{spotify|id=2ZeYaQXnypqBXi5FBC7pcY}} | |||
|- | |||
|Magnus Carlsson||Live Forever||{{spotify|id=4W1rhyMJ6swqsnpDmJMhSR}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Max Schultz ''(bingomusik)''||A little piece for you|| | |||
|- | |||
|The apple|| | |||
|- | |||
|The howler|| | |||
|- | |- | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> |
redigeringar