37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 27: | Rad 27: | ||
| Molly Sandén||Det Finaste Någon Kan Få||{{spotify|id=072AOcUo6BSBexE7bXLOns}} | | Molly Sandén||Det Finaste Någon Kan Få||{{spotify|id=072AOcUo6BSBexE7bXLOns}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 31.04|4]]''' || rowspan= "2"|Thomas Di Leva|| | | style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 31.04|4]]''' || rowspan= "2"|Thomas Di Leva||Ingen kan köpa livet||{{spotify|id=13iMqmUF2cdJoT5SGdyTLx}} | ||
Ingen kan köpa livet||{{spotify|id=13iMqmUF2cdJoT5SGdyTLx}} | |||
|- | |- | ||
| Hoppets röst||{{spotify|id=2ByGfeZ8EzMiad0qNOn1Kl}} | | Hoppets röst||{{spotify|id=2ByGfeZ8EzMiad0qNOn1Kl}} | ||
Rad 36: | Rad 35: | ||
|Apollo 95|| | |Apollo 95|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 31.05|5]]''' || rowspan= "2"|Lisa Miskovsky || Mary||{{spotify|id=7zwTs8lHU27pfxYVMRpBK4}} | |||
|- | |||
| Sweet Misery||{{spotify|id=1wMDHfA91FDFmJutqxgzWn}} | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|Emil Kjellblom ''(bingomusik)''||Julia Florida|| | |||
|- | |||
|Sarabauda || | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar