37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 43: | Rad 43: | ||
|Sarabauda || | |Sarabauda || | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 31.06|6]]''' ||Daniel Lindström||Nån slags verklighet||{{spotify|id=5JCFoKLAGfxo8cPBWRpAeW}} | |||
|- | |||
| Ville Niskanen ||Hit me like that||{{spotify|id=1gpANeD6xnBUDtfpRsGw1f}} | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|Husbandet och Magnus Johansson ''(bingomusik)''||Oh mein papa|| | |||
|- | |||
|Godfather theme|| | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar