37 964
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(13 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 15: | Rad 15: | ||
|- | |- | ||
||Kissing in the moonlight|| | ||Kissing in the moonlight|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.02|2]]''' ||rowspan= "5"| Streaplers||Judy||{{spotify|id=2wkLzHX5VVbtca40e6tsH8}} | |||
|- | |||
|Säg okej Marie|| | |||
|- | |||
|Hela livet med dig|| | |||
|- | |||
|Mister du en vän|| | |||
|- | |||
|The great snowman||{{spotify|id=4Jkq9KxZJ9z3GgnB3aaYgY}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.03|3]]''' ||rowspan= "5"| Matz Bladhs ||Min vita orkidé||{{spotify|id=4G8pjNiGlTFst70pJm58cs}} | |||
|- | |||
|Som en ängel||{{spotify|id=2cKJ1NwieUZCPlg97Qu1pH}} | |||
|- | |||
|Dt är ingen idé ida' Ida||{{spotify|id=43ByTHFA2G43qmTzIClnpN}} | |||
|- | |||
|Kärleken ska segra||{{spotify|id=660FWJbbKAm5Hl5irXtZa9}} | |||
|- | |||
|En sån underbar natt||{{spotify|id=6lgakrlv4egapzeQ8lo25g}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.04|4]]''' ||rowspan= "5"|Arvingarna||Ögon blå||{{spotify|id=5bcIVNqktPxSNCX9YI4ttH}} | |||
|- | |||
|Sången till Jennifer||{{spotify|id=25yuhBtjPweNmwcM7QWKD4}} | |||
|- | |||
|Hur kan jag nånsin glömma dig||{{spotify|id=2wcfmBTLqHS3AdwP4RM2eR}} | |||
|- | |||
|Kung i Stan||{{spotify|id=1FZhmzq7kfr8DRVMMLqFNL}} | |||
|- | |||
|Elenore||{{spotify|id=64Wgmnw9FXUBzEkwF9EL4a}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"|'''[[Avsnitt 03.05|5]]''' ||rowspan= "4"| Samarkand||Den vita springaren|| | |||
|- | |||
|San Marino|| | |||
|- | |||
|Lover Please|| | |||
|- | |||
|Ballade Pour Adeline|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.06|6]]''' ||rowspan= "5"| Flamingokvintetten||Lolita|| | |||
|- | |||
|Gråt inte mer||{{spotify|id=765pEkuepFiZTcUN9bO258}} | |||
|- | |||
|Rock a Doodle|| | |||
|- | |||
|Only sixteen|| | |||
|- | |||
|Let's Twist Again|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.07|7]]''' ||rowspan= "5"|Christie||Härliga tider|| | |||
|- | |||
|Leva i kärlekens namn|| | |||
|- | |||
|Du får inte tro|| | |||
|- | |||
|Till dom ensamma|| | |||
|- | |||
|Rock A Doodle|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.08|8]]''' ||rowspan= "5"|Lite nämmre||Wonderfull tonight|| | |||
|- | |||
|Missing angel|| | |||
|- | |||
|Rocken lever än|| | |||
|- | |||
|Inbjudan till Bohuslän|| | |||
|- | |||
|Längtan hem|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 03.09|9]]''' ||rowspan= "6"|Tiffany||Om jag fick vara med dig|| | |||
|- | |||
|Här går en annan och längtar|| | |||
|- | |||
|Crying in the chapel|| | |||
|- | |||
|Falling in love with you|| | |||
|- | |||
|I’ll be over you|| | |||
|- | |||
|Kom, kom|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.10|10]]''' ||rowspan= "5"| Schytts||Vindar och vatten|| | | style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.10|10]]''' ||rowspan= "5"| Schytts||Vindar och vatten|| | ||
|- | |- | ||
||Heja blåvitt|| | ||Heja blåvitt||{{spotify|id=6x6Hru3l6QRslmAXgiZoXK}} | ||
|- | |- | ||
||De' e' la gôtt|| | ||De' e' la gôtt||{{spotify|id=5oBLpWlBEBHrpRVX2sErqH}} | ||
|- | |- | ||
||Maria Therese || | ||Maria Therese || | ||
Rad 26: | Rad 106: | ||
||Klia mig på ryggen|| | ||Klia mig på ryggen|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03. | | style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 03.11|11]]''' ||rowspan= "6"| Sounders||Det stämmer||{{spotify|id=61Hnn1mA8ZZkgGfOIQRoNH}} | ||
|- | |||
|Guantanamera|| | |||
|- | |||
|Hipp hurra||{{spotify|id=3NH67ZxxyIgKlElDvXTnYk}} | |||
|- | |||
|När du har gått|| | |||
|- | |||
|Kiss me quick||{{spotify|id=/2eZylv1hlj0cOHuFwC2dkk}} | |||
|- | |||
|Om jag säger|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.12|12]]''' ||rowspan= "5"|Arvingarna||Mr. Tambourine Man || | |||
|- | |||
|Sången till Jennifer||{{spotify|id=6iSCJ4mOoGk1qpBVurmq73}} | |||
|- | |||
|Det e' bara jag||{{spotify|id=2EPioVHu3UYAk4BZPmY5sk}} | |||
|- | |||
|Linda går||{{spotify|id=2B2EOZE8ULvii3Yk7DzIRO}} | |||
|- | |||
|Don't Forget to Remember|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.13|13]]''' ||rowspan= "5"| Bjarnes||Välkommen hem|| | |||
|- | |||
|In dreams|| | |||
|- | |||
|Moody Blue || | |||
|- | |||
|Monia|| | |||
|- | |||
|Waterloo|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"|'''[[Avsnitt 03.15|15]]''' ||rowspan= "4"|Streaplers ||Blue Christmas|| | |||
|- | |||
|Fest på logen|| | |||
|- | |||
|Samma vägar ska vi gå|| | |||
|- | |||
|Fredagskväll|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 03.15|15]]''' ||rowspan= "6"|Drifters||Vi ska leva för varandra||{{spotify|id=7bmvxBG5nM0D2Od0FfcxVb}} | |||
|- | |||
|Kärlekens hus||{{spotify|id=6xfwaaSMVQNRtRY8KYVpB9}} | |||
|- | |||
|Flyga över himlen blå||{{spotify|id=2H8AUEN6YOVBPUdLkw7UFf}} | |||
|- | |||
|För kärlekens skull||{{spotify|id=0unTvTLoRwieUxx619ZI5v}} | |||
|- | |||
|Bang-A-Boomerang|| | |||
|- | |||
|Amore scusami||{{spotify|id=0xk3IDCFCIqQkPMPiRgcef}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.16|16]]''' ||rowspan= "5"| Flamingokvintetten||Gamla kära tuffa tuff-tuff tåget||{{spotify|id=7s7B8qs9t4jEJUIAshPxZT}} | |||
|- | |- | ||
||Nidälven|| | ||Nidälven||{{spotify|id=55tiZE5X8WCC0KbqA5tve3}} | ||
|- | |- | ||
||Regniga natt|| | ||Regniga natt||{{spotify|id=66vYT4728DU5Ee0tVZ2358}} | ||
|- | |- | ||
||Där näckrosen blommar|| | ||Där näckrosen blommar||{{spotify|id=7dWI4MJKGjIvahPcyj4mgm}} | ||
|- | |- | ||
||Looky Looky|| | ||Looky Looky||{{spotify|id=4pXvqZf5pxdJpsrWPJ6aOt}} | ||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar