37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 133: | Rad 133: | ||
|- | |- | ||
|Fredagskväll|| | |Fredagskväll|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 03.15|15]]''' ||rowspan= "6"|Drifters||Vi ska leva för varandra||{{spotify|id=7bmvxBG5nM0D2Od0FfcxVb}} | |||
|- | |||
|Kärlekens hus||{{spotify|id=6xfwaaSMVQNRtRY8KYVpB9}} | |||
|- | |||
|Flyga över himlen blå||{{spotify|id=2H8AUEN6YOVBPUdLkw7UFf}} | |||
|- | |||
|För kärlekens skull||{{spotify|id=0unTvTLoRwieUxx619ZI5v}} | |||
|- | |||
|Bang-A-Boomerang|| | |||
|- | |||
|Amore scusami||{{spotify|id=0xk3IDCFCIqQkPMPiRgcef}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.16|16]]''' ||rowspan= "5"| Flamingokvintetten||Gamla kära tuffa tuff-tuff tåget||{{spotify|id=7s7B8qs9t4jEJUIAshPxZT}} | | style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 03.16|16]]''' ||rowspan= "5"| Flamingokvintetten||Gamla kära tuffa tuff-tuff tåget||{{spotify|id=7s7B8qs9t4jEJUIAshPxZT}} |
redigeringar