37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 234: | Rad 234: | ||
|Mosippan||{{spotify|id=2zMrLX1fNpE8GaHyAEVoV6}} | |Mosippan||{{spotify|id=2zMrLX1fNpE8GaHyAEVoV6}} | ||
|- | |- | ||
|Elina Udan & Hilma Lindskog ||Var nöjd med allt|| | |Elina Udan & Hilma Lindskog ''(barntävlingen)''||Var nöjd med allt|| | ||
|- | |- | ||
|rowspan= "2"| Husbandet och Roland Cedermark ''(bingomusik)''||Sololà || | |rowspan= "2"| Husbandet och Roland Cedermark ''(bingomusik)''||Sololà || | ||
Rad 242: | Rad 242: | ||
|Husbandet ''(bingomusik)''||Ballade pour Adeline|| | |Husbandet ''(bingomusik)''||Ballade pour Adeline|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 26.19|19]]''' ||Marcus Wrangstedt||Pink Panther Theme|| | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 26.19|19]]''' ||Marcus Wrangstedt ''(barntävlingen)''||Pink Panther Theme|| | ||
|- | |- | ||
|rowspan= "2"|Matz Bladhs||Ljus och värme||{{spotify|id=6cpOwOGRYbjM1dl7rYWVnU}} | |rowspan= "2"|Matz Bladhs||Ljus och värme||{{spotify|id=6cpOwOGRYbjM1dl7rYWVnU}} | ||
Rad 254: | Rad 254: | ||
|Epistel 28|| | |Epistel 28|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 26.20|20]]''' ||Emil Sigfridsson||Halvvägs till himlen||{{spotify|id=3Sxv7Zr5atO7KSowC6Y7S1}} | ||
|- | |- | ||
| Sanna Nielsen och Emil Sigfridsson||Up Where We Belong|| | | Sanna Nielsen och Emil Sigfridsson||Up Where We Belong|| | ||
|- | |- | ||
|Sanna Nielsen||Rör vid min själ|| | |Sanna Nielsen||Rör vid min själ|| | ||
|- | |||
|Ida Hansén, Linnea Johansson, Martin Holst och Emilia Rydén ''(barntävlingen)''||Kalle Theodor|| | |||
|- | |||
|Husbandet ''(bingomusik)''||Det gör ont|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 26.21|21]]''' ||rowspan= "3"|Streaplers||Min egen virvelvind ||{{spotify|id=7A4lsT9BPK4dKLmyvEVbBG}} | | style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 26.21|21]]''' ||rowspan= "3"|Streaplers||Min egen virvelvind ||{{spotify|id=7A4lsT9BPK4dKLmyvEVbBG}} |
redigeringar