38 029
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 230: | Rad 230: | ||
|BingoLotto ifrån Göteborg|| | |BingoLotto ifrån Göteborg|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 26.18|18]]''' ||rowspan= "2"|Roland Cedermark||Min Älskling|| | ||
|- | |- | ||
|Mosippan||{{spotify|id=2zMrLX1fNpE8GaHyAEVoV6}} | |Mosippan||{{spotify|id=2zMrLX1fNpE8GaHyAEVoV6}} | ||
|- | |||
|Elina Udan & Hilma Lindskog ||Var nöjd med allt|| | |||
|- | |- | ||
|rowspan= "2"| Husbandet och Roland Cedermark ''(bingomusik)''||Sololà || | |rowspan= "2"| Husbandet och Roland Cedermark ''(bingomusik)''||Sololà || |
redigeringar