37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 246: | Rad 246: | ||
|Georgia|| | |Georgia|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 21.15|15]]''' ||Ainbusk Singers & Håkan Hemlin||En julsaga||{{spotify|id=6WYgwTA29q6dOSbQygOYEn}} | ||
|- | |- | ||
|I'm Coming Home|| | |Carola och Solid Gospel||I'm Coming Home|| | ||
|- | |||
|Carola ?||My show|| | |||
|- | |- | ||
|Cajsa Stina Åkerström||Fråga stjärnorna||{{spotify|id=1QJcdzMUidsBaMTHoZZRGn}} | |Cajsa Stina Åkerström||Fråga stjärnorna||{{spotify|id=1QJcdzMUidsBaMTHoZZRGn}} | ||
|- | |||
|CajsaStina Åkerström och Åsa Jinder||Av längtan till dig|| | |||
|- | |||
|Husbandet ''(bingomusik)''||Something|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 21.16|16]]''' ||rowspan= "2"|Sven-Bertil Taube||Så länge skutan kan gå|| | | style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 21.16|16]]''' ||rowspan= "2"|Sven-Bertil Taube||Så länge skutan kan gå|| |
redigeringar