37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 232: | Rad 232: | ||
|Underbart är kort|| | |Underbart är kort|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 21.14|14]]''' ||rowspan= "2"|Mats Ronander||Dr Ensamhet||{{spotify|id=4DgAEzKIyeC5K1tlOmSRi4}} | ||
|- | |- | ||
|Tequila Land||{{spotify|id=2StfDiYBWu7LTJmifQ6DIi}} | |Tequila Land||{{spotify|id=2StfDiYBWu7LTJmifQ6DIi}} | ||
Rad 239: | Rad 239: | ||
|- | |- | ||
|Se ilden lyse||{{spotify|id=2FG6CJqwaQggidEo6Dy877}} | |Se ilden lyse||{{spotify|id=2FG6CJqwaQggidEo6Dy877}} | ||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||She’s leaving home|| | |||
|- | |||
|More than you ever know|| | |||
|- | |||
|Georgia|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 21.15|15]]''' ||rowspan= "2"|Carola, Ainbusk & Håkan Hemlin||My Show|| | | style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 21.15|15]]''' ||rowspan= "2"|Carola, Ainbusk & Håkan Hemlin||My Show|| |
redigeringar