37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(2 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 232: | Rad 232: | ||
|Underbart är kort|| | |Underbart är kort|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 21.14|14]]''' ||rowspan= "2"|Mats Ronander||Dr Ensamhet||{{spotify|id=4DgAEzKIyeC5K1tlOmSRi4}} | ||
|- | |- | ||
|Tequila Land||{{spotify|id=2StfDiYBWu7LTJmifQ6DIi}} | |Tequila Land||{{spotify|id=2StfDiYBWu7LTJmifQ6DIi}} | ||
Rad 240: | Rad 240: | ||
|Se ilden lyse||{{spotify|id=2FG6CJqwaQggidEo6Dy877}} | |Se ilden lyse||{{spotify|id=2FG6CJqwaQggidEo6Dy877}} | ||
|- | |- | ||
| | |rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||She’s leaving home|| | ||
|- | |- | ||
|I'm Coming Home|| | |More than you ever know|| | ||
|- | |||
|Georgia|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 21.15|15]]''' ||Ainbusk Singers & Håkan Hemlin||En julsaga||{{spotify|id=6WYgwTA29q6dOSbQygOYEn}} | |||
|- | |||
|Carola och Solid Gospel||I'm Coming Home|| | |||
|- | |||
|Carola ?||My show|| | |||
|- | |- | ||
|Cajsa Stina Åkerström||Fråga stjärnorna||{{spotify|id=1QJcdzMUidsBaMTHoZZRGn}} | |Cajsa Stina Åkerström||Fråga stjärnorna||{{spotify|id=1QJcdzMUidsBaMTHoZZRGn}} | ||
|- | |||
|CajsaStina Åkerström och Åsa Jinder||Av längtan till dig|| | |||
|- | |||
|Husbandet ''(bingomusik)''||Something|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 21.16|16]]''' ||rowspan= "2"|Sven-Bertil Taube||Så länge skutan kan gå|| | | style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 21.16|16]]''' ||rowspan= "2"|Sven-Bertil Taube||Så länge skutan kan gå|| | ||
Rad 260: | Rad 272: | ||
|Favela|| | |Favela|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 21.17|17]]''' ||rowspan= "2"|Bo Kaspers orkester||Ett fullkomligt kaos||{{spotify|id=47YTSfcFnSxCrbogCXURcS}} | ||
|- | |- | ||
|Det Smartaste jag gjort||{{spotify|id=4j7CuBuHghewN8vWynNXTE}} | |Det Smartaste jag gjort||{{spotify|id=4j7CuBuHghewN8vWynNXTE}} | ||
|- | |- | ||
|Lisa Rydberg & Thomas Di Leva||Det strålar en stjärna|| | |Lisa Rydberg & Thomas Di Leva||Det strålar en stjärna|| | ||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Whatever We Imagine|| | |||
|- | |||
|Karl Bertil Johnssons julafton|| | |||
|- | |||
|Bara du|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "19"|'''[[Avsnitt 21.18|18]]''' ||rowspan= "2"|Magnus Carlsson||Mitt vinterland||{{spotify|id=6nlK7Gf3P9amoXo4kK10L8}} | | style="text-align: center;" rowspan= "19"|'''[[Avsnitt 21.18|18]]''' ||rowspan= "2"|Magnus Carlsson||Mitt vinterland||{{spotify|id=6nlK7Gf3P9amoXo4kK10L8}} |
redigeringar