37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 83: | Rad 83: | ||
||The Actor|| | ||The Actor|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 20.07|7]]''' ||Friends||Lyssna till ditt hjärta||{{spotify|id=3G9HeRXCvEmn0KIjnbjWVO}} | ||
|- | |- | ||
|rowspan= " | |rowspan= "4"|Owe Törnqvist||Svartbäckens ros||{{spotify|id=1gcFMZh7yJjZ7saPP85JBC}} | ||
|- | |- | ||
| | |Hjalmar Bergström||{{spotify|id=4oVKj1ly2byL6jtkalUfD0}} | ||
|- | |||
|Varm korv boogie||{{spotify|id=41xKD6eDQj55J1mEeGSFaI}} | |||
|- | |||
|Gun från Dragarbrunn||{{spotify|id=1kKf3v8mpQMR6QfesOrQsw}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Fly of the wings of love|| | |||
|- | |||
||With a little help of my friends|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 20.08|8]]''' ||rowspan= "2"|Gary Moore||Still Got The Blues ||{{spotify|id=0DnGfA1r8pAssJCuq4ojla}} | | style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 20.08|8]]''' ||rowspan= "2"|Gary Moore||Still Got The Blues ||{{spotify|id=0DnGfA1r8pAssJCuq4ojla}} |
redigeringar