37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 230: | Rad 230: | ||
||Diggi loo diggi ley|| | ||Diggi loo diggi ley|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 20.19|19]]''' ||rowspan= "2"| Roxette|| Milk And Toast And Honey ||{{spotify|id=5rNptuyveGGXfvYOFtxvFh}} | ||
|- | |- | ||
|Real Sugar||{{spotify|id=13wxaK6TsI93cCprULocHi}} | |Real Sugar||{{spotify|id=13wxaK6TsI93cCprULocHi}} | ||
Rad 237: | Rad 237: | ||
|- | |- | ||
|Du fick mig att öppna mina ögon||{{spotify|id=0WC8zZnkEtVZXWbObGARtM}} | |Du fick mig att öppna mina ögon||{{spotify|id=0WC8zZnkEtVZXWbObGARtM}} | ||
|- | |||
|rowspan= "2"|Husbandet ''(bingomusik)''||Listen to Your Heart|| | |||
|- | |||
||The midnight sun will never set|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 20.20|20]]''' ||rowspan= "2"|Idolerna||Sommar||{{spotify|id=0zCbtRHrP59R6GQN1sRmgG}} | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 20.20|20]]''' ||rowspan= "2"|Idolerna||Sommar||{{spotify|id=0zCbtRHrP59R6GQN1sRmgG}} |
redigeringar