37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 20: | Rad 20: | ||
||Husbandet ''(bingomusik)''||For your eyes only|| | ||Husbandet ''(bingomusik)''||For your eyes only|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 20.02|2]]''' ||rowspan= "3"|Ainbusk||Älska Mig||{{spotify|id=35hQxKj3cBswsyl7eFxBSZ}} | ||
|- | |- | ||
|Stolt att vara kvinna||{{spotify|id=7FvDP7q6zzEowVefGk1FXC}} | |Stolt att vara kvinna||{{spotify|id=7FvDP7q6zzEowVefGk1FXC}} | ||
Rad 27: | Rad 27: | ||
|- | |- | ||
|Melanie C||If that were me||{{spotify|id=5su7yvPlCV84onCfTbAG2q}} | |Melanie C||If that were me||{{spotify|id=5su7yvPlCV84onCfTbAG2q}} | ||
|- | |||
||Husbandet ''(bingomusik)''||Gotländsk sommarnatt|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 20.03|3]]''' ||Izzy Cooper||My love is like red red rose|| | | style="text-align: center;" rowspan= "3"|'''[[Avsnitt 20.03|3]]''' ||Izzy Cooper||My love is like red red rose|| |
redigeringar