37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 30: | Rad 30: | ||
||Husbandet ''(bingomusik)''||Gotländsk sommarnatt|| | ||Husbandet ''(bingomusik)''||Gotländsk sommarnatt|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= " | | style="text-align: center;" rowspan= "4"|'''[[Avsnitt 20.03|3]]''' ||Izzy Cooper||My love is like red red rose|| | ||
|- | |- | ||
|Monia||I should be sleeping||{{spotify|id=4b60mPZbuqOeNuDI2qGeSD}} | |Monia||I should be sleeping||{{spotify|id=4b60mPZbuqOeNuDI2qGeSD}} | ||
|- | |- | ||
|Raymond Björling||Till havs|| | |Raymond Björling||Till havs|| | ||
|- | |||
||Husbandet ''(bingomusik)''||Jag vill ha min egen måne|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 20.04|4]]''' ||rowspan= "2"|Kicki Danielsson||En ros i solsken||{{spotify|id=6vYABHAUHj2MQmUPx6RAXI}} | | style="text-align: center;" rowspan= "5"|'''[[Avsnitt 20.04|4]]''' ||rowspan= "2"|Kicki Danielsson||En ros i solsken||{{spotify|id=6vYABHAUHj2MQmUPx6RAXI}} |
redigeringar