37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 28: | Rad 28: | ||
||Strange Foreign Beauty||{{spotify|id=2OtTs6r9u6fTUSQFhaHYO7}} | ||Strange Foreign Beauty||{{spotify|id=2OtTs6r9u6fTUSQFhaHYO7}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 17.05|5]]''' || rowspan= "3"|Sound Express|| Vi är, vi finns!|| | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 17.05|5]]''' || rowspan= "3"|Sound Express|| Vi är, vi finns!|| | ||
|- | |- | ||
Rad 39: | Rad 37: | ||
|- | |- | ||
|Göran Fristorp||Flickan från Backafall|| | |Göran Fristorp||Flickan från Backafall|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 17.06|6]]''' || rowspan= "2"|Toto|| Rosanna||{{spotify|id=0yKvrZcQUqNrlTmdsnpmOl}} | |||
|- | |||
||Cruel||{{spotify|id=3B1BZrGVaxLVkAw63CCAHV}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Arvingarna||Magdalena||{{spotify|id=6ccEbwmAMrhIikeLLqcnv7}} | |||
|- | |||
||Du vet var jag finns||{{spotify|id=00ZLaNbpZ5NAJQy3tGIt64}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 17.10|10]]''' || rowspan= "2"|Casanovas|| I varje del av mitt hjärta|| <center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/6CPkqo90TpvN0NFcBWPV6W]]</center> | | style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 17.10|10]]''' || rowspan= "2"|Casanovas|| I varje del av mitt hjärta|| <center>[[Fil:Spotify.png|16px|link=http://open.spotify.com/track/6CPkqo90TpvN0NFcBWPV6W]]</center> |
redigeringar