37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 19: | Rad 19: | ||
|- | |- | ||
||Jag ville vara nära dig||{{spotify|id=4sBUT71ZmOaq97Qz34Ajiy}} | ||Jag ville vara nära dig||{{spotify|id=4sBUT71ZmOaq97Qz34Ajiy}} | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 10.05|5]]''' || rowspan= "8"|Trond Erics||Jag kan se en stjerne falla||{{spotify|id=3a42EVZBdYxWxNTahvjmFZ}} | |||
|- | |||
|Swing & Rock'n' Roll||{{spotify|id=0ltjpwW20v89PppOAhIZqc}} | |||
|- | |||
|Finn Deg en Engel||{{spotify|id=20BJvNd5sfQ1Hk0LzxQMHK}} | |||
|- | |||
|Can't Get Enough of Your Love, Babe || | |||
|- | |||
|Together Again|| | |||
|- | |||
|Röda Rosor, Vita Lögner|| | |||
|- | |||
|Drömkvinnan|| | |||
|- | |||
|Flere Slike dager||{{spotify|id=2n4vNyWBlSpluwUxSOD2G2}} | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | '''[[Avsnitt 10.07|7]]''' || Jan Malmsjö||Bygga upp ett stort berg||{{spotify|id=6Rko0BQXzKuuNtsPvYQvSi}} | | style="text-align: center;" | '''[[Avsnitt 10.07|7]]''' || Jan Malmsjö||Bygga upp ett stort berg||{{spotify|id=6Rko0BQXzKuuNtsPvYQvSi}} |
redigeringar