37 879
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) (Skapade sidan med 'Det här en lista över soundtrack i Bingolottos sommarkväll. ==Soundtrack== <onlyinclude>{| class="wikitable" |- ! # !! Artist!! Låt!!Spotify |- | style="text-alig...') |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 10: | Rad 10: | ||
|All 'Bout the Money ||{{spotify|id=72qwRwnHNGCnn8sFlVOwr4}} | |All 'Bout the Money ||{{spotify|id=72qwRwnHNGCnn8sFlVOwr4}} | ||
|- | |- | ||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||En dag på | | rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||En dag på stranden|| | ||
|- | |- | ||
|Sommarparty|| | |Sommarparty|| | ||
|- | |- | ||
|Vågorna|| | |Vågorna|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 01.02|2]]''' ||rowspan= "2"|Timo Räisinen||The winner takes it all||{{spotify|id=3RvxMpLuHJ5k5mW8lg2qWQ}} | |||
|- | |||
|Kampen och härligheten||{{spotify|id=6gWKohpetM4dYAzOe80L1Z}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Morfar har berättat|| | |||
|- | |||
|Underbart är kort|| | |||
|- | |||
|Säg det i toner|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar