37 881
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 25: | Rad 25: | ||
|- | |- | ||
|Säg det i toner|| | |Säg det i toner|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Bingolottos sommarkväll/Avsnitt 01.03|3]]''' ||rowspan= "2"|Helena Josefsson||Det stora blå|| | |||
|- | |||
|Imagine ||{{spotify|id=5H7UZr6M9okG2j5SJfDw62}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Så länge skutan kan gå|| | |||
|- | |||
|Båtlåt|| | |||
|- | |||
|Sailing|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar