38 029
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 93: | Rad 93: | ||
|- | |- | ||
|Har du kvittot?|| | |Har du kvittot?|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 60.08|8]]''' ||rowspan= "2"|Grönwalls||Vakna i natten||{{spotify|id=3US64hw9VXNhRXczAhkFf9}} | |||
|- | |||
|Varje lite ögonkast||{{spotify|id=4IRWlFIr11iZ2AqEe3yxTy}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Mel F|| | |||
|- | |||
|My song|| | |||
|- | |||
|Country|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar