37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 191: | Rad 191: | ||
|- | |- | ||
|Låt kärleken födas|| | |Låt kärleken födas|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 47.13|13]]''' ||Peter Johansson, Jesper Sjöberg och Matilda Grü||Shed a little light|| | |||
|- | |||
|Lotta Engberg, Peter Johansson, Jesper Sjöberg och Matilda Grü||100%|| | |||
|- | |||
|Peter Johansson||Radio Ga Ga|| | |||
|- | |||
|Per Andersson||Stad i ett ljus|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Serenity|| | |||
|- | |||
|Januari|| | |||
|- | |||
|When you leave|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar