37 907
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 173: | Rad 173: | ||
|- | |- | ||
|That's a plenty|| | |That's a plenty|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 47.12|12]]''' ||Lotta Engberg & Drifters||Världens bästa servitris|| | |||
|- | |||
|Scotts ||Novemberregn||{{spotify|id=76c2fc3n39fyfv6V1hIKn6}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"| Drifters||Blå blå känslor||{{spotify|id=7jJ37ahQI6OLeRJHNqc57C}} | |||
|- | |||
|Ingen av oss förstår||{{spotify|id=1GIQf3yEqPTLhRQgpZs8tu}} | |||
|- | |||
|rowspan= "5"|Drifters ''(bingomusik)''||Kommer tid kommer råd|| | |||
|- | |||
|Livet kommer inte i repris|| | |||
|- | |||
|Vem kan älska dig som jag|| | |||
|- | |||
|Allt blir alltid som du vill|| | |||
|- | |||
|Låt kärleken födas|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar