38 035
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 139: | Rad 139: | ||
|- | |- | ||
|Favela|| | |Favela|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "19"|'''[[Avsnitt 21.18|18]]''' ||rowspan= "2"|Magnus Carlsson||Mitt vinterland||{{spotify|id=6nlK7Gf3P9amoXo4kK10L8}} | |||
|- | |||
|White Christmas|| | |||
|- | |||
|Triad ||Tänd ett ljus||{{spotify|id=6doN3uadqw617m8SVN6gky}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Bosson||Over the mountains||{{spotify|id=5MaYgA24pvffLLb9HVFVMP}} | |||
|- | |||
|One on a milion||{{spotify|id=45Eu7eyjDICs8qRlMgWOMi}} | |||
|- | |||
|Santa Claus Is Coming To Town|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Victoria Alkin och Jan Malmsjö ||Hosianna in Exelcis Deo|| | |||
|- | |||
|Julen är här|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Lisa Rydberg||Jul, jul, strålande jul||{{spotify|id=4YxQ5p7OwBzJ3ZNZrP7uEQ}} | |||
|- | |||
|Klang min vackra bjällra|| | |||
|- | |||
|Per Fritzell och Jan Malmsjö||Vår bästa tid är nu|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Jill Johnson ||Jump in a car||{{spotify|id=6B7uq3ROPGezJEKrJh3kQo}} | |||
|- | |||
|What's wrong with you||{{spotify|id=686voJlIBjSlieYOWwS2uq}} | |||
|- | |||
|Winter Wonderland|| | |||
|- | |||
|Jan Rippe & Per Fritzell||Rudolf med röda mulen|| | |||
|- | |||
|Bosson, Jan Malmsjö, Jill Johnson, Lisa Rydberg, Victoria Alkin, Magnus Carlsson, Per Fritzell, Jan Rippe och Lasse Kronér||Nu tändas tusen juleljus|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Have yourself a merry little Christmas|| | |||
|- | |||
|Bjällerklang|| | |||
|- | |||
|It's the Most Wonderful Time of the Year|| | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar