37 933
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 51: | Rad 51: | ||
|- | |- | ||
|Can you feel the love tonight|| | |Can you feel the love tonight|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "19"|'''[[Avsnitt 21.09|9]]''' ||rowspan= "6"|Sven-Ingvars||Rock around the clock||rowspan= "6"|{{spotify|id=4MGiQgvu8zYdk5j1UaNbBt}} | |||
|- | |||
|Let's think about living | |||
|- | |||
|Corinne Corina | |||
|- | |||
|Pony time | |||
|- | |||
|Jailhouse rock | |||
|- | |||
|Hound dog | |||
|- | |||
|Markoolio och The Boppers||Rocka på||{{spotify|id=11pc34XUCEYtyONMYo9TQv}} | |||
|- | |||
|Michael McDonald ||No love to be found|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Bonnie Tyler ||It's a Heartache||{{spotify|id=2kBAG8J7THPwTlXEm7GHG2}} | |||
|- | |||
|Total eclipse of the heart||{{spotify|id=5prTs2HAw2G4idHZyeFp8o}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Andrea Bocelli||Melodramma||{{spotify|id=25eEBVKY7Qj8U1a1ogy64s}} | |||
|- | |||
|Mille lune mille onde||{{spotify|id=3pk2XOjyxCFRvIekiLsBEm}} | |||
|- | |||
|Carola||The light||{{spotify|id=61ujaAvwCHS8328fJwZQgw}} | |||
|- | |||
|Sahlene och Brunnsbo Musikklasser ||Fishies|| | |||
|- | |||
|The Real Group||10års medley|| | |||
|- | |||
|Patrik Isaksson ||Tillbaks till ruta ett||{{spotify|id=5Nti0PxcSYo1HaXfQf6fyC}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Petra|| | |||
|- | |||
|Så länge skutan kan gå|| | |||
|- | |||
|Följ mig bortåt vägen|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 21.10|10]]''' ||rowspan= "2"|Sarah Brightman||A Whiter Shade of Pale|| | | style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 21.10|10]]''' ||rowspan= "2"|Sarah Brightman||A Whiter Shade of Pale|| |
redigeringar