38 058
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 68: | Rad 68: | ||
|Thorleifs ||Glöm ej bort att älska varann|| | |Thorleifs ||Glöm ej bort att älska varann|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 16.20|20]]''' ||Ricky Martin|| Livin' La Vida Loca||{{spotify|id=1N6fEnauoq1y4nFLM9dprf}} | | style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 16.20|20]]''' ||rowspan= "2"|Ricky Martin|| Livin' La Vida Loca||{{spotify|id=1N6fEnauoq1y4nFLM9dprf}} | ||
|- | |||
|La copa de la vida||{{spotify|id=0KnZ3Fgnqjmz4Sl2OA5zwa}} | |||
|- | |||
|rowspan= "10"|Bhonus||Sommartider|| | |||
|- | |||
|Oh Susie|| | |||
|- | |||
|Lover boy|| | |||
|- | |||
|Efter plugget|| | |||
|- | |||
|Som sommaren|| | |||
|- | |||
|Kom och ta mig|| | |||
|- | |||
|(Oh La La) Jag vill ha dig|| | |||
|- | |||
|Vill ha dig|| | |||
|- | |||
|Varning på stan’|| | |||
|- | |||
|En stund på jorden|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 16.21|21]]''' ||rowspan= "4"|Lasse Berghagen|| Som en skugga där du går||{{spotify|id=0EPk2Y1q2YMv8P2OiNg7t3}} | | style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 16.21|21]]''' ||rowspan= "4"|Lasse Berghagen|| Som en skugga där du går||{{spotify|id=0EPk2Y1q2YMv8P2OiNg7t3}} |
redigeringar