37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 18: | Rad 18: | ||
|BingoLotto|| | |BingoLotto|| | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 16.03|3]]''' ||rowspan= "4"|Fernandoz || När ett hjärta har älskat|| | |style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 16.03|3]]''' ||rowspan= "4"|Fernandoz || När ett hjärta har älskat||{{spotify|id=26Y41TWdNCJVLxgl04fXcQ}} | ||
|- | |- | ||
|En dag den sommaren|| | |En dag den sommaren||{{spotify|id=7qGjfySeAjrHB7y7r4Lqts}} | ||
|- | |- | ||
|Vad hjärtat gömt|| | |Vad hjärtat gömt|| | ||
|- | |- | ||
|Guld och gröna skogar|| | |Guld och gröna skogar||{{spotify|id=5pW7HehnFmU1lIQOt3mw7d}} | ||
|- | |- | ||
|style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 16.08|8]]''' ||rowspan= "4"|Cleo & Grabbarna||New York, London, Rom & St Tropez|| | |style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 16.08|8]]''' ||rowspan= "4"|Cleo & Grabbarna||New York, London, Rom & St Tropez|| | ||
Rad 40: | Rad 40: | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 16.10|10]]''' ||Charlotte Nilsson|| Tusen och en natt|| | | style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 16.10|10]]''' ||Charlotte Nilsson|| Tusen och en natt|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 16.12|12]]''' ||Billie||Honey to the B||{{spotify|id=1guHfuIjSnsr3heWE7DTHf}} | | style="text-align: center; rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 16.12|12]]''' ||Billie||Honey to the B||{{spotify|id=1guHfuIjSnsr3heWE7DTHf}} | ||
|- | |- | ||
| | |rowspan= "5"|Joyride||En liten stund av kärlek||{{spotify|id=4bhStuXWvjJCA1Slyu30Wo}} | ||
|- | |- | ||
| | |Gomorron världen||{{spotify|id=1rZnlLmEILwpb1oFO15YKn}} | ||
|- | |- | ||
| | |Ingen annan är du||{{spotify|id=2NsSx0YpzwWrMMj43NLXYX}} | ||
|- | |||
|Du gör mig galen||{{spotify|id=6wo7Mvp3pJKLvMPao5iNRI}} | |||
|- | |||
|Kung för en dag||{{spotify|id=5wU45E0rlJltf4cQLQlPk0}} | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 16.13|13]]''' ||rowspan= "3"|Schytts||Du är guld för mig||{{spotify|id=2BplqnDOhdIboxIqTWUhPy}} | |||
|- | |||
|Natten tänder sina ljus||{{spotify|id=4Np5MQNJAkuwQOqnCsi0Ab}} | |||
|- | |||
|En ros i solsken||{{spotify|id=0sPQgOkQAe3ne39KFQSf6t}} | |||
|- | |- | ||
|Siw Malmkvist och Siv Venberg||Musik är inget för dej|| | |Siw Malmkvist och Siv Venberg||Musik är inget för dej|| | ||
Rad 54: | Rad 64: | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 16.14|14]]''' ||rowspan= "4"|Helene & Gänget|| Så kom hit|| | | style="text-align: center;" rowspan= "4"| '''[[Avsnitt 16.14|14]]''' ||rowspan= "4"|Helene & Gänget|| Så kom hit|| | ||
|- | |- | ||
|En enda fråga|| | |En enda fråga||{{spotify|id=5Skf0zxIsngclsRYb62QOr}} | ||
|- | |- | ||
|Mitt livs lyckligaste sommar|| | |Mitt livs lyckligaste sommar||{{spotify|id=4oF2MXDSTiwZcJufENceh5}} | ||
|- | |- | ||
|Du får mig att längta|| | |Du får mig att längta||{{spotify|id=5W5n1bnHwFxsB6BJs18GZk}} | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 16.15|15]]''' ||Barbados|| Mariann från Tylösand||{{spotify|id=0GFjyD6CPquZqHD0YVHhG5}} | | style="text-align: center;"| '''[[Avsnitt 16.15|15]]''' ||Barbados|| Mariann från Tylösand||{{spotify|id=0GFjyD6CPquZqHD0YVHhG5}} |
redigeringar