37 967
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 33: | Rad 33: | ||
|- | |- | ||
|Downtown|| | |Downtown|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"|'''[[Avsnitt 21.06|6]]''' ||rowspan= "3"|Robert Broberg||Vakna varje morgon med dig||{{spotify|id=5GG3HlN9YBjVSSHgqHPtGv}} | |||
|- | |||
||Ja' inte' dö än - de' ba' luktar så!||{{spotify|id=03w6s1CwRmGKmhPGuOPtAa}} | |||
|- | |||
||Kärleken e' boss!||{{spotify|id=3kRlIpbcqi4apPCEASVnGu}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Pistvakt||Jan-E ä bra||{{spotify|id=6EU7KJeNq5AH50lpF1ubm0}} | |||
|- | |||
|2, 4, 6, 8 Bäverhojt||{{spotify|id=07xadss9HQVQ0g3C9iryRu}} | |||
|- | |||
|Creamy||Never ending story||{{spotify|id=0NcrFFav9fMjCS3JiTqwfn}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet och Richard Clayderman ''(bingomusik)''||I'm not in love|| | |||
|- | |||
|Everything I do, I do it for you|| | |||
|- | |||
|Can you feel the love tonight|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 21.10|10]]''' ||rowspan= "2"|Sarah Brightman||A Whiter Shade of Pale|| | | style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 21.10|10]]''' ||rowspan= "2"|Sarah Brightman||A Whiter Shade of Pale|| |
redigeringar