38 056
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 71: | Rad 71: | ||
|- | |- | ||
|St. Louis Blues|| | |St. Louis Blues|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 13 januari 1997|13 januari 1997]]''' ||rowspan= "7"| Amadeus||Tro på mej|| | |||
|- | |||
||Blundar och önskar|| | |||
|- | |||
||Om jag fick va med dig|| | |||
|- | |||
||Save the last dance for me|| | |||
|- | |||
||Malmö-Köpenhamn|| | |||
|- | |||
||Please release me|| | |||
|- | |||
||Till min kära|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"|'''[[Avsnitt 16 februari 1998|16 februari 1998]]''' || Stina Eriksson & Fritt Fram||Värdens bästa servitis|| | | style="text-align: center;" rowspan= "8"|'''[[Avsnitt 16 februari 1998|16 februari 1998]]''' || Stina Eriksson & Fritt Fram||Värdens bästa servitis|| |
redigeringar