37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 59: | Rad 59: | ||
|- | |- | ||
|Marie, Marie|| | |Marie, Marie|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 13 november 1996|13 november 1996]]''' ||rowspan= "4"| Rings Big Band och Göran Folkestad ||Days of wine and roses|| | |||
|- | |||
|Kan jag få låna den av dig|| | |||
|- | |||
|A little bit more|| | |||
|- | |||
|Lazy river|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"| Rings Big Band||Take the eight train|| | |||
|- | |||
|St. Louis Blues|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"|'''[[Avsnitt 16 februari 1998|16 februari 1998]]''' || Stina Eriksson & Fritt Fram||Värdens bästa servitis|| | | style="text-align: center;" rowspan= "8"|'''[[Avsnitt 16 februari 1998|16 februari 1998]]''' || Stina Eriksson & Fritt Fram||Värdens bästa servitis|| |
redigeringar