38 056
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(7 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 196: | Rad 196: | ||
|The Lady Laughs|| | |The Lady Laughs|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 56.18|18]]''' ||Martin Stenmarck||Låten skiten brinna||{{spotify|id=6odEFrxpG9EsM2vM7fWg0d}} | |||
|- | |||
|Martin Stenmarck och Rickard Olsson||Suspicious minds|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet och Jojje Wadenius ''(bingomusik)''||Sjumilakliv|| | |||
|- | |||
|100 år från nu (Blundar)|| | |||
|- | |||
|Las Vegas|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 56.19|19]]''' ||rowspan= "2"|Jill Johnson||Is It Hard Being A Man||{{spotify|id=1WnNBHQg4DDQ7v9kAWqquI}} | |||
|- | |||
|My remedy||{{spotify|id=6FKUbDjt3jFN0RMhz0nNng}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Ta Pediá tou Pireá (Never on Sunday)|| | |||
|- | |||
|Kärleken är|| | |||
|- | |||
|Grekisk bingobossa|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 56.20|20]]''' || rowspan= "2"|Streaplers ||Just ikväll||{{spotify|id=/5VocmYhn7lB78VNALv3K3Z}} | |||
|- | |||
|Till min kära||{{spotify|id=7rjlpD4fPqhEul2RmqGSY5}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Vad har du under blusen Rut?|| | |||
|- | |||
|I have a dream|| | |||
|- | |||
|Happy birthday|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"| '''[[Avsnitt 56.21|21]]''' || rowspan= "2"|Sonja Aldén||Vi har varit här förut||{{spotify|id=1wNOd6P6KuSgfrxXTivIvm}} | |||
|- | |||
|Jag känner dig nu||{{spotify|id=3Dy12BlTRWkhkLtekY3HtV}} | |||
|- | |||
|Louise Hoffsten||You Sing to know||{{spotify|id=5qRcPIyhzx5qCLucoiRuk1}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Let the best man win|| | |||
|- | |||
|License to Kill|| | |||
|- | |||
|1939|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 56.22|22]]''' || Arja Saijonmaa och PopCorn||Mina fyra årstider|| | |||
|- | |||
|Donnez||Falska rykten||{{spotify|id=6cTjB0bS9ChCrDuD1edmQx}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Högt över havet|| | |||
|- | |||
|Jag vill tacka livet|| | |||
|- | |||
|Jag vill leva i Europa|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 56.23|23]]''' || Beata Ernman||Bara du vill|| | |||
|- | |||
|Drifters och Tony Irving||Skaka rumpa i en samba||{{spotify|id=7aFBDoQAdm0rdxNy2el4k2}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Älska mej|| | |||
|- | |||
|Trettifyran|| | |||
|- | |||
|Just give me a reason|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 56.24|24]]''' || Pernilla Andersson ||Låt det gå (långfinger upp)||{{spotify|id=0prdRlOM7Pj40b0H0DA0eJ}} | |||
|- | |||
|rowspan= "4"|Caleido||Vågorna|| | |||
|- | |||
|Uti vår hage|| | |||
|- | |||
|För kärlekens skull|| | |||
|- | |||
|Sommarpsalm|| | |||
|- | |||
|Nando F.V och Mendez||Ay amor||{{spotify|id=4RWYDZAkLtK5HE9mabIvq7}} | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet och Pierre Eriksson ''(bingomusik)''||Sommar och sol|| | |||
|- | |||
|Boeves psalm|| | |||
|- | |||
|Barfotavisan|| | |||
|- | |||
|} | |} |
redigeringar