37 986
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 47: | Rad 47: | ||
|- | |- | ||
|Safe and sound|| | |Safe and sound|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "9"| '''[[Avsnitt 52.04|4]]''' || rowspan= "2"|David Carbe||Roll over Beethoven|| | |||
|- | |||
|Does your mother know|| | |||
|- | |||
| rowspan= "2"|David Cabre och Caroline Wennergren||Alright, okay, you win|| | |||
|- | |||
|Blue Suede Shoes || | |||
|- | |||
|rowspan= "5"| David Carbe ''(bingomusik)''||Låt kärleken slå rot|| | |||
|- | |||
|För kärlekens skull|| | |||
|- | |||
|Autumn leaves|| | |||
|- | |||
|Can you feel the love tonight|| | |||
|- | |||
|Candle in the wind|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar