37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 37: | Rad 37: | ||
|- | |- | ||
|Sittin' on the dock of the day|| | |Sittin' on the dock of the day|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 52.03|3]]''' ||Stefan Andersson ||Hop on board||{{spotify|id=1sNFMORFmI9clfXfNk0VHB}} | |||
|- | |||
|Annelie Rydé||Let the good times roll|| | |||
|- | |||
|rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Catch the moon|| | |||
|- | |||
|Leva tills jag dör|| | |||
|- | |||
|Safe and sound|| | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
redigeringar