38 035
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(4 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 150: | Rad 150: | ||
|Sleepwalk|| | |Sleepwalk|| | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 33.14|14]]''' ||rowspan= "2"|Björn Skifs ||A thing called love||{{spotify|id=2tcLiIX2cFMSkwEQtF00gW}} | |||
|- | |||
|Chevrolet||{{spotify|id=1dOAqdR0Ug3cOUugcYz477}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Lars Karlsson band ''(bingomusik)''||Tango el Tungo|| | |||
|- | |||
|Lisas polska/Jazz polska|| | |||
|- | |||
|Pancake anyone?|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "5"| '''[[Avsnitt 33.15|15]]''' ||rowspan= "2"|Jill Johnson||Angel of the Morning||{{spotify|id=0j80n8R6k6yFqEKHHWOBs1}} | |||
|- | |||
|Jolene||{{spotify|id=3WNPdWTuLeQu3LOOr1Eagj}} | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Jill Johnson band ''(bingomusik)''||Bazar|| | |||
|- | |||
|Escapad|| | |||
|- | |||
|Kaj|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"| '''[[Avsnitt 33.16|16]]''' ||Magnus Uggla||Vild och skild||{{spotify|id=6pWrFoo6YafWpmk4ivnf4e}} | |||
|- | |||
| rowspan= "6"|Göteborgs Lucia ''(bingomusik)''||Lucia|| | |||
|- | |||
|Bella Notte|| | |||
|- | |||
|Staffan var en stalledräng|| | |||
|- | |||
|Nu tändas tusen juleljus|| | |||
|- | |||
|Sankta Lucia|| | |||
|- | |||
|Jag drömmer om en jul hemma|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"| '''[[Avsnitt 33.17|17]]''' ||rowspan= "2"|Arvingarna||Walking in My Winter Wonderland ||{{spotify|id=7ipPEIP7cHvo39wbJqpJtl}} | |||
|- | |||
|Jingle Bell Rock||{{spotify|id=2qij0plhJ7GZ1roQunUMjc}} | |||
|- | |||
|Daniel Lemma||Kees getting better||{{spotify|id=6OKAJY9TJVV6NBbi1S5R9h}} | |||
|- | |||
| rowspan= "5"|Arvingarna ''(bingomusik)''||Holy night|| | |||
|- | |||
|White Christmas|| | |||
|- | |||
|Eloise|| | |||
|- | |||
|Pamela|| | |||
|- | |||
|De Ensammas Promenad|| | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "12"| '''[[Avsnitt 33.17|17]]''' ||André de Lange||The Christmas Song|| | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Rhapsody in Circus||Chiang Yiang - China River|| | |||
|- | |||
|Christmas Medley|| | |||
|- | |||
|Miss Li||Gotta leave my troubles behind||{{spotify|id=5QkkcZisVAzGMVlhOH0vvq}} | |||
|- | |||
|Niklas Strömstedt||Vi vet||{{spotify|id=7Ga4awtYOkCYhqcLZymWkU}} | |||
|- | |||
|Marie Picasso||This Moment||{{spotify|id=5FY2ZsnTSIQv7lzfPVbbq8}} | |||
|- | |||
|rowspan= "2"|Afro-Dite||I am not in love || | |||
|- | |||
|Silent Night || | |||
|- | |||
| rowspan= "3"|Husbandet ''(bingomusik)''||Vid Betlehem|| | |||
|- | |||
|Have yourself a merry little Christmas|| | |||
|- | |||
|Lyss till änglasångens ord || | |||
|- | |||
|Robert Wells ''(bingomusik)''||Wells blues|| | |||
|- | |||
|}</onlyinclude> | |}</onlyinclude> | ||
redigeringar