37 986
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 339: | Rad 339: | ||
|- | |- | ||
|En söndag i april|| | |En söndag i april|| | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "8"|'''[[Avsnitt 11 maj 1999|11 maj 1999]]''' ||rowspan= "8"|Trixi||Shelia|| | |||
|- | |||
|Oj, oj, oj|| | |||
|- | |||
|Som stormen river öppet hav|| | |||
|- | |||
|Är det konstigt att man längtar|| | |||
|- | |||
|Vem vet|| | |||
|- | |||
|I Only Wanna Be With You|| | |||
|- | |||
|Ingen är så underbar som du|| | |||
|- | |||
|Du och jag|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 31 augusti 1999|31 augusti 1999]]''' ||rowspan= "6"|Ronnie & Göran||Ge mig kärlek|| | | style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 31 augusti 1999|31 augusti 1999]]''' ||rowspan= "6"|Ronnie & Göran||Ge mig kärlek|| |
redigeringar