37 941
redigeringar
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
AleWi (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 5: | Rad 5: | ||
|- | |- | ||
! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ! # !! Artist!! Låt!!Spotify | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" rowspan= "7"|'''[[Avsnitt 21 januari 1991|21 januari 1991]]''' ||rowspan= "6"|Masthuggspojkarna ||Gamla Mastuhuggspojkar|| | |||
|- | |||
|Anne Marie|| | |||
|- | |||
|Staden vid älven|| | |||
|- | |||
|När lyktor tänds på andra sidan bron|| | |||
|- | |||
|Ett litet hotell|| | |||
|- | |||
|Vi möts igen|| | |||
|- | |||
|Masthuggspojkarna & Harry Broberg||Våran säng|| | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 24 januari 1994|24 januari 1994]]''' ||rowspan= "6"|Sven-Gösta Jonsson||Wear My Ring Around Your Neck|| {{spotify|id=7feUoCIxgNvDoWGSVPRJft}} | | style="text-align: center;" rowspan= "6"|'''[[Avsnitt 24 januari 1994|24 januari 1994]]''' ||rowspan= "6"|Sven-Gösta Jonsson||Wear My Ring Around Your Neck|| {{spotify|id=7feUoCIxgNvDoWGSVPRJft}} |
redigeringar